Informális nyelvi tudás elismertetése tájékoztató

2020. januárjától életbe lépett az a kari szabályozás, mely bizonyos  

feltételek megléte esetén korábban megszerzett nyelvi tudás  

elismerését teszi lehetővé az AE1 vizsgán és az ahhoz kapcsolódó  

nyelvi kurzusokon. A kari szabályozás (Eljárásrend az idegen nyelvi  

készséget fejlesztő tárgyak informális tudás alapján történő  

validálásához) a BTK TO szabályzatok között, az azt kiegészítő  

intézeti szabály pedig az IEAS Documents szabályzatai között található

  meg.

Tekintve, hogy a következő (január 15-i) határidő rendkívül közeli,  

kérjük, hogy figyelmesen olvassák el az információkat és állapítsák  

meg, hogy Önökre vonatkozhat-e, illetve szándékukban áll-e élni ezzel  

a lehetőséggel. Amennyiben igen, és kérdésük van, szükség esetén  

tájékoztatót tartunk 2020. január 13-án, hétfőn, 14 órakor a III-as  

teremben, de csak abban az esetben, ha erre e-mailben bejelentkeznek  

Mangó Máténál az elteal@lit.u-szeged.hu címen. Kérdéseiket írásban is  

feltehetik ugyanezen a címen kedden délig.

AE1 vizsgaidőpontok 2019 december

Written:

Fri 13 December 9AM-2PM (AudMax)(Kristó)(VII)
Thu 9 January 9AM-2PM (AudMax)(Kristó)

UV(retake)
Tues 28 January 9AM-2PM (AudMAx)

Oral:

Tue 10 Dec 8-12 AM (III)
Wed 11 Dec 8-12 AM (A.Tolmács)
Thu 12 Dec 8-12 AM (III)
Wed 17 Dec 8-12 AM (A. Tolmács)
Thu 19 Dec 9 AM-1 PM (III)
Fri 3 Jan 8-12 AM (A. Tolmács)
Tue 7 Jan 2-6 PM (A. Tolmács)
Wed 8 Jan 8-12 AM (A. Tolmács)
Tue 14 Jan 8-12 AM (A. Tolmács)
Fri 17 Jan 9-1 PM (III)
Mon 20 Jan 1.30-5.30 PM (A. Tolmács)
Thu 23 Jan 8-12 AM (III)

UV (retake)
Thu 30 Jan 9AM-1PM (A. Tolmács)